»Jst si itak želim neki zlo
preprostga. Ampak ti tega nimaš. Rabim sam človeka, ki bi mu lahko zaupala...ki bi
me držal za roke…jebemti, je to res tko težko? A je to res nemogoče? To še
opice znajo.«
Veš, ko čutiš, da se te je tisto
sekundo dotikal taaaako dolgo? Pa pogledal te je čisto drugače kot drugi. In prihajal
je brez razloga. Niti ni iskal razlogov, svojih razlogov, da bi se počutil
dobro. Hrepenel je po tem, da si se ti počutila dobro. Ker ga je to osrečevalo.
Nisi se obremenjevala kaj je bilo in kaj bo, ker si mu zaupala. Nisi se
spraševala kaj je narobe, kaj si naredila narobe, če mu je nasmeh zbledel…ker
si vedela, da ga samo malo skrbi, ker bo moral stran. Potem te je pogledal in
tvoj pogled ga je potolažil. Pa je vedel, da ga ljubiš? Zakaj te je kar naenkrat postalo
strah? Kjer je strah ni ljubezni. In v tebi ga je vedno več...
V grlu tišči. Po dveh Persenih me
je še vedno strah, da bom celo noč stiskala zobe. V knjigah piše, da to počnejo
jezni ljudje. Da so jezni, pa sploh ne vedo zakaj. Berem tudi o tem, da to
počnejo ljudje, ki so pod stresom? Vsi? Zjutraj me bo spet bolela čeljust. Zadnja
dva tedna je spet tako. In jeza…ne razumem, lahko bi že minila. Pravijo, da se
za jezo skriva ljubezen, ampak da to opazijo le redki. No, nisem med njimi. Ne opazim
niti jeze. Svoje. Strah? Ja, strah pa…točno tam, v grlu…
Ni komentarjev:
Objavite komentar