sobota, 18. februar 2012

10 things I hate about...life

Začela sem se ubadati s stvarmi in opravili, ki jih sovražim. Vem, pozitivnost ni moja odlika. Se pa zgodi. Torej, v ospredju je zadnje čase toliko stvari, ki bi jih z veseljem eliminirala iz svojega življenja, pa so na žalost nekatere izmed mojih TOP 10, nujno zlo. No. 1. – vse obveznosti, kjer je potrebno dobiti žig in podpis neke urade osebe (banka, pošta, upravna enota), skratka vse dejavnosti, ki so povezane z državnimi dolžnostmi in pravicami. No.2. – hormonsko (ne) ravnovesje, ker ga je tako zaj**** kontrolirat (moški tega ne razumejo). No.3. – poškodbe, ki jih fašem pri teku. No.4. – obisk zdravnice, ki ne spremeni ničesar. No.5. – pomivanje posode. No.6. – Februar. No.7. – »moreš jesti meso!« No.8. – smrčanje. No.9. – rutina. No.10. – »pohiti, hitro, daj že…« 

Ni komentarjev:

Objavite komentar